Про нас

Наша компанія

Тільки топові меблі з 1998р

Про нас

Стильні, сучасні та якісні меблі – мрія кожного. Проте якість та довговічність у великій мірі залежить від матеріалу, який використовується для виробництва. На сучасному ринку все більшої популярності набувають меблі із Hpl покриттям. Вироби, створені за найсучаснішими технологіями, надзвичайно стійкі до стирання, подряпин чи інших механічних пошкоджень, стійкі до високих та низьких температур (витримують температуру від -50 до +60 градусів) та вологостійкі.

Екологічно безпечні, наділені глибоким та виразним кольором, прості у догляді та приємні на дотик. Саме такі меблі ми створюємо на своєму виробництві ТМ7. Тому, створюючи продукцію із власним покриттям Hpl, ми створюємо вашу мрію. Наше виробництво не має аналогів в Україні, адже ми пропонуємо меблі та окремі елементи з унікальним покриттям Hpl найрізноманітніших конфігурацій та глибоких, насичених кольорів. Можливість створювати як глянцеву, так і матову поверхню надає нам можливість виготовити меблі під ваш смак. Кухонні елементи, фасади та стільниці у сучасному стилі – ваша кухня неперевершена, унікальна та сучасна.

Такою ж неординарною та елегантною може бути і спальня. А завдяки вологостійкості матеріалів, які використовуємо для створення меблів, їх можна застосовувати навіть у ванних кімнатах. Ламінована вологостійка фанера, яку на меблевому ринку майже ніхто не використовує, є основним матеріалом нашого виробництва для вологостійких меблів. Тому ванна кімната може бути як сучасною та модною, так і безпечною та довговічною. Ми виробляємо меблі не лише різноманітних форм чи довільних комбінацій кольорів, наші вироби можливо створювати у довільному розмірі та товщині. Тому меблі від ТМ7 – справжня знахідка для сучасних дизайнерів та поціновувачів неповторних авторських рішень в оформленні інтер’єрів. 

Створюючи продукцію із Hpl покриттям на різних поверхнях, ми надаємо можливість вам створювати унікальні та неповторні речі, які не втрачатимуть вигляду та шарму роками, адже при виробництві застосовуються спеціальні захисні плівки для поверхні. А екологічність та безпечність таких матеріалів є лише великим приємним бонусом для тих, хто дбає про здоров’я своє та своїх близьких.

Ваша корзина